Krajcer o nose, Procházka o ľuďoch

Autor: Alexandra Macúchová | 6.9.2013 o 11:50 | Karma článku: 33,19 | Prečítané:  5633x

Viete, aký je rozdiel medzi kampaňou Daniela Krajcera a Radoslava Procházku? V inteligencii. V čom ešte? Kým v prípade kandidáta Lipšicovej strany na bratislavského župana je politika podriadená marketingu, uchádzač o prezidentský stolec Procházka to robí presne naopak. A to je rozdiel priam zásadný.

NOVA si zrejme myslí, že sme hlupáci. Kampaň Daniela Krajcera na župana BSK je postavená na jeho nose. Stále má na niečo nos a najnovšie ho na bilboardoch podporuje aj Daniel Lipšic. Nie je to ani milé, ani vtipné - je to na zaplakanie. Pán Krajcer, nepredávate nám vreckovky, ani kvapky do nosa. Chcete byť županom najbohatšej župy na Slovensku, ktorá má svoje problémy.

Tak napríklad BSK má nedostatok sociálnych zariadení pre starých ľudí, internáty pri stredných odborných školách sú v katastrofálnom stave, cesty v správe župy sa miestami podobajú na mesačné krátery. Vy sa však stále točíte okolo svojho nosa. Dovidíte si vôbec na jeho špičku?

Vaša bilboardová kampaň sa nedá neporovnať s Procházkovou. Viem, vy kandidujete „len" na župana a on na prezidenta. Ide však o úroveň.

Procházkove nové bilboardy vyvolávajú pozitívne emócie. A nielen to, on ponúka záväzok. Videli ste ich? Hovorí na nich: „ Hrdé Slovensko. Vaše právo, moja povinnosť." Vidíte ten rozdiel?

K niečomu sa zaväzuje, niečo chce dosiahnuť, uvedomuje si povinnosť, ktorá by sa viazala na jeho funkciu. A k čomu sa zaväzujete vy, pán Krajcer? Ako celá NOVA, aj vy ponúkate len plytký marketing.

Nie je vám trápne mať bilboardy vedľa Procházkových? Vaše vyzerajú ako reklama na hygienickú pomôcku alebo na plastickú chirurgiu. On si verejne ukladá povinnosť.

Je neuveriteľné, že pri všetkých problémoch, ktoré BSK má, si neviete nájsť jedinú vec, pre ktorú by stálo za to dať vám hlas. Jedinú agendu, ktorá by ma zaujímala. Lebo nehnevajte sa, váš nos ma vôbec nezaujíma.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Dnes je symbolom strednej Európy plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí na počítanie, už im nestačili čiarky na stenách.

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia až o 330 percent viac.


Už ste čítali?